: 371804
Ostatnie komunikaty

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu

ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G

59-900 Zgorzelec

tel. 75 6494200 (dyżurny)

adres e-mail: dyzurny@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

75 6494215 (recepcja)

e-mail: kpp@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Zgorzelec...
Zgorzelec, powiat zgorzelecki

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Zbliża się rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zgorzeleccy policjanci w pierwszych dniach września przeprowadzą wzmożone działania prewencyjne pod kryptonimem „Bezpieczna droga do szkoły”.

więcej »»
Kraj

Kampania "Dopalacze kradną życie"

Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

więcej »»
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki

Apel o rozwagę nad wodą

Upalne dni będą sprzyjały wypoczynkowi nad wodą. Przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i rozsądku. Pamiętajmy więc, aby szukając ochłody w wodzie nie próbować swoich sił w rzekach i jeziorach, czyli tam, gdzie mogą występować wiry, prądy, nierówne dno, roślinność.

więcej »»
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
02.09.2015 r.

Akcja "Bezpieczna droga do szkoły" - trwa

Nowy rok szkolny został rozpoczęty. Trwa policyjna akcja "Bezpieczna droga do szkoły. Zgorzeleccy policjanci dbają o to, aby dla wszystkich dzieci i młodzieży pierwsze dni, dla części uczniów w nowych szkołach, przebiegły bezpiecznie.

więcej »»
Zgorzelec
02.09.2015 r.

Zatrzymany za kradzież barier ochronnych

Zgorzeleccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież barierek ochronnych. Sprawca wpadł w chwili, gdy demontował elementy infrastruktury drogowej o wartości co najmniej kilkuset złotych. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

więcej »»
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
02.09.2015 r.

Nie zostawiaj wartościowych przedmiotów i dokumentów w samochodzie!

Pozostawianie wartościowych przedmiotów w samochodzie - to tylko jedna z przyczyn kradzieży zgłaszanych zgorzeleckim policjantom. Zdarzają się przypadki pozostawiania w pojazdach także dokumentów m.in. dowodu rejestracyjnego, co w znaczący sposób ułatwia potencjalnemu złodziejowi poruszanie się czy zbycie kradzionego samochodu. Jeśli Twój niepokój budzi czyjeś zachowanie np. ktoś zagląda do zaparkowanych pojazdów - nie czekaj – zadzwoń pod numer 997 lub 112.

więcej »»
Zgorzelec
31.08.2015 r.

Zatrzymany za kradzież motoroweru

Zgorzeleccy policjanci zatrzymali 20 – letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież motoroweru o wartości 3000 złotych. Został zatrzymany, kiedy usiłował uruchomić skradziony skuter. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

więcej »»
Zgorzelec
31.08.2015 r.

Bezpieczny powrót do szkoły

Wraz ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego zgorzeleccy policjanci przeprowadzili działania prewencyjne pod nazwą „Bezpieczny powrót do szkoły”. Głównym celem działań było przedstawianie i propagowanie podstawowych zasad bezpiecznego zachowania na drodze.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu