: 359895
Ostatnie komunikaty

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu

ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G

59-900 Zgorzelec

tel. 75 6494200 (dyżurny)

adres e-mail: dyzurny@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

75 6494215 (recepcja)

e-mail: kpp@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Zgorzelec...
kraj
27.03.2015 r.

Bądź bezpieczny na drodze!

1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

więcej »»
powiat
26.03.2015 r.

Widzisz coś niepokojącego? Zadzwoń!

Słabo zabezpieczone mieszkanie, garaż czy też pozostawienie wartościowych przedmiotów w samochodzie - to tylko niektóre przyczyny kradzieży zgłaszanych zgorzeleckim policjantom. Jeśli Twój niepokój budzi czyjeś zachowanie np. ktoś sprawdza, czy w mieszkaniach są lokatorzy, zagląda do zaparkowanych pojazdów albo jesteś świadkiem przestępstwa lub wykroczenia - nie czekaj - zadzwoń.

więcej »»
Zgorzelec
19.03.2015r

Znalazł pieniądze ....i oddał

Mieszkaniec jednej spod bogatyńskich miejscowości może mówić o prawdziwym szczęściu.Zgubił sporą sumę pieniędzy, jednak tego samego dnia też je odzyskał.

więcej »»
Bogatynia
16.03.2015r

Dwaj 16 - latkowie zatrzymani za zniszczenie 28 nagrobków na cmentarzu

Policjanci z powiatu zgorzeleckiego ustalili i zatrzymali dwóch 16 – latków, podejrzanych o zniszczenie 28 nagrobków na cmentarzu w Bogatyni. Obaj zatrzymani nie potrafili wytłumaczyć racjonalnie swojego zachowania. Sprawcy tej skandalicznej dewastacji powyrywali krzyże. Kilka z nich nawet podpalili. Ponadto poprzesuwane zostały płyty nagrobne. Teraz za swój czyn obaj odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

więcej »»
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
10.03.2015 r.

Niebezpieczne wypalanie traw

Już od wielu lat przedwiośnie to okres, w których wyraźnie wzrasta liczba pożarów łąk i nieużytków. Apelujemy, aby ze względu na bezpieczeństwo nie wypalać traw. Przypominamy, że wypalanie nieużytków jest zabronione.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu