: 331179
Ostatnie komunikaty
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Zgorzelec...
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
17.04.2014r.

Bezpieczna Wielkanoc na drogach

Od 18 kwietnia bieżącego roku zgorzeleccy policjanci rozpoczną działania pod kryptonimem „Wielkanoc” na drogach naszego powiatu. Policjanci w okresie świątecznym czuwać będą nad bezpieczeństwem wszystkich podróżnych. W tym czasie funkcjonariusze spodziewają się zwiększonej ilości samochodów na drogach. Dla wielu osób będzie to czas wyjazdów do swoich bliskich. Akcja na drogach potrwa do późnych godzin wieczornych 21 kwietnia 2014 roku.

więcej »»
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
14.04.2014 r.

Planujesz świąteczne wyjście bądź wyjazd? Zabezpiecz swoje mieszkanie!

Okres świąteczny to między innymi czas, kiedy spotykamy się z rodziną oraz najbliższymi. Nie zapominajmy właściwie zabezpieczyć swoich mieszkań, kiedy wychodzimy do rodziny, znajomych czy też na uroczystości kościelne.

więcej »»
Bogatynia, Powiat zgorzelecki
17.04.2014 r.

Poszukujemy właścicieli rowerów

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży oraz paserstwa rowerów. W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli kilkanaście rowerów. W dalszym ciągu funkcjonariusze ustalają właścicieli zabezpieczonych rowerów. W dniu 24 kwietnia br. od godziny 11:00 do 14:00 w zgorzeleckiej komendzie pokrzywdzeni będą mogli sprawdzić czy zabezpieczone rowery stanowią ich własność.

więcej »»
Zgorzelec
16.04.2014 r.

Policyjna „NYSA” rozbija grupę przestępczą – zatrzymanych blisko 30 osób

Rozbita zorganizowana grupa przestępcza, zabezpieczone ciągniki rolnicze, luksusowe samochody osobowe i części oraz wysokiej klasy rowery o łącznej wartości kilku milionów złotych, a także blisko 30 zatrzymanych osób, to efekt działań polsko – niemieckiej policyjnej grupy NYSA ze Zgorzelca i prokuratorów ze Zgorzelca, Jeleniej Góry oraz Niemiec.

więcej »»
Zgorzelec
11.04.2014 r.

Razem Bezpieczniej w Naszym Mieście Zgorzelec-Görlitz

„Razem bezpieczniej w naszym mieście Zgorzelec - Görlitz” to międzynarodowy program prewencyjny mający na celu ograniczenie zachowań patologicznych i kryminogennych wśród młodzieży po obu stronach Nysy Łużyckiej. Tym razem policjanci wzięli udział w warsztatach z wychowawcami Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zgorzelcu

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu