: 343575
Ostatnie komunikaty

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu

ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G

59-900 Zgorzelec

tel. 75 6494200 (dyżurny)

adres e-mail: dyzurny@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

75 6494215 (recepcja)

e-mail: kpp@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Zgorzelec...
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
04.07.2014 r.

Bezpieczny wypoczynek nad wodą

Upalne dni będą sprzyjały wypoczynkowi nad wodą. Przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i rozsądku. Pamiętajmy więc, aby szukając ochłody w wodzie nie próbować swoich sił w rzekach i jeziorach, czyli tam, gdzie mogą występować wiry, prądy, nierówne dno, roślinność.

więcej »»
Powiat Zgorzelec
19.09.2014r.

UWAGA SKIMMING!!!

Skimming jest przestępstwem polegającym na nielegalnym wytworzeniu kopii paska magnetycznego karty płatniczej bez wiedzy jej właściciela i wykorzystanie duplikatu do wykonywania nieuprawnionych płatności za towary i usługi, lub wypłat z bankomatów. Ponieważ skopiowana karta w środowisku elektronicznym zachowuje się jak karta oryginalna, wszystkie operacje wykonane przy jej pomocy odbywają się kosztem posiadacza oryginalnej karty i obciążają jego rachunek. W ostatnim czasie takie sytuacje miały miejsce na terenie powiatu zgorzeleckiego

więcej »»
Zgorzelec
19.09.2014r.

Przechowywał u siebie kradziony samochód

Zatrzymany 29-letni mężczyzna oraz odzyskany samochód osobowy to efekt działań zgorzeleckich policjantów. Mężczyza jest podejrzany o paserstwo pojazdu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Pieńsk
19.09.2014r.

Zatrzymany z dużą ilością narkotyków i elektronarzędzi

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pieńsku zatrzymali mężczyznę w wieku 31 lat podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt porcji marihuany i metamfetaminy oraz około 100 sztuk elektronarzędzi.więcej »»
Zgorzelec
19.09.2014r

Bezpiecznie do szkoły ze zgorzelecką policją

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego policjanci na terenie całego powiatu zgorzeleckiego prowadzą działania prewencyjne w ramach ogólnopolskiej akcji pod nazwą „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY". Funkcjonariusze prowadzą w szkołach naszego powiatu spotkania i pogadanki z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego poświęcone zasadom bezpiecznego zachowania się na drodze.

więcej »»
Pieńsk
18.09.2014r.

Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku

Policjanci z Pieńska zatrzymali 25 – letniego mężczyznę, który właśnie włamywał się do jednego ze sklepów na terenie Pieńska.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu