: 338796
Ostatnie komunikaty

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu

ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G

59-900 Zgorzelec

tel. 75 6494200 (dyżurny)

adres e-mail: dyzurny@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

75 6494215 (recepcja)

e-mail: kpp@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Zgorzelec...
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
04.07.2014 r.

Bezpieczny wypoczynek nad wodą

Upalne dni będą sprzyjały wypoczynkowi nad wodą. Przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i rozsądku. Pamiętajmy więc, aby szukając ochłody w wodzie nie próbować swoich sił w rzekach i jeziorach, czyli tam, gdzie mogą występować wiry, prądy, nierówne dno, roślinność.

więcej »»
Węgliniec
18.07.2014 r.

Uciekał z foliowym workiem na głowie

Policjanci z Pieńska zatrzymali 35 – letniego mieszkańca Węglińca podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przygotował do zabrania narzędzia ślusarskie i stolarskie, kiedy został spłoszony przez właścicielkę. Chcąc uniknąć rozpoznania podczas ucieczki założył na głowę... foliowy worek . Teraz stanie przed sądem, gdzie grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Zgorzelec
17.07.2014 r.

Zatrzymany notoryczny złodziej

Zgorzeleccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o liczne przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna włamywał się przede wszystkim do samochodów, skąd zabierał wszystkie wartościowe przedmioty. Jego łupem padały m.in. piece gazowe, elektronarzędzia, odzież oraz narzędzia zegarmistrzowskie. Spowodował starty w wysokości ponad 70 000 złotych.

więcej »»
Zawidów
16.07.2014 r.

Zatrzymany za kradzież drzewa

Policjanci z Zawidowa zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzież drzewa z lasu. Łupem mężczyzny padło drzewo o wartości blisko 2 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali skradzione drzewo, które zostało zwrócone leśniczym.

więcej »»
Pieńsk, Czerwona Woda
14.07.2014 r.

„Bezpieczne Wakacje” w Czerwonej Wodzie

Policjanci z Pieńska i przedstawiciele Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Węglińca w ramach kampanii „Bezpieczne Wakacje” przeprowadzili kolejne spotkanie z dziećmi. Głównym celem spotkania było przedstawianie podstawowych zasad bezpiecznego zachowania oraz sposobach unikania zagrożeń w okresie wakacyjnym.

więcej »»
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
14.07.2014 r.

UWAGA! Domokrążcy

W ostatnim okresie na terenie Zgorzelca uaktywnili swoja działalność tzw. domokrążcy. Prowadząc nielegalny handel obwoźny proponują zakup garnków, dywanów, czy też wyrobów złotniczych. Jednocześnie usiłują uzyskać informację o osobach zamożnych bądź mieszkających samotnie.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu