: 374961
Ostatnie komunikaty

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu

ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G

59-900 Zgorzelec

tel. 75 6494200 (dyżurny)

adres e-mail: dyzurny@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

75 6494215 (recepcja)

e-mail: kpp@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Zgorzelec...
Zgorzelec, powiat zgorzelecki

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Zbliża się rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zgorzeleccy policjanci w pierwszych dniach września przeprowadzą wzmożone działania prewencyjne pod kryptonimem „Bezpieczna droga do szkoły”.

więcej »»
Kraj

Kampania "Dopalacze kradną życie"

Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

więcej »»
Zgorzelec
09.10.2015 r.

Złodziej i paser zatrzymani przez policjantów

Zgorzeleccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępstwa przeciwko mieniu. Łupem sprawców padły m.in. aluminiowe najazdy samochodowe o wartości blisko 40 tysięcy złotych. Obaj trafili do aresztu i za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem. Funkcjonariusze pracując nad tą sprawą odzyskali już cześć skradzionych przedmiotów…

więcej »»
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
07.10.2015 r.

„POSTAW NA ODBLASK”

Pieszy to najsłabszy uczestnik ruchu drogowego. W starciu z kilkanaście razy cięższym i szybszym pojazdem praktycznie nie ma szans. Policjanci zgorzeleckiej drogówki przeprowadzili działania pod nazwą "Postaw na odblask”, których celem jest ograniczenie ilości zdarzeń drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

więcej »»
Zgorzelec
06.10.2015 r.

Poszukujemy świadków

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie zaistniałego w dniu 04 października 2015 roku wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Zgorzeleckiej w Bogatyni około godziny 22:00. W wyniku zdarzenia 41 - letni mieszkaniec Bogatyni z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

więcej »»
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
06.10.2015 r.

Paserstwo jest przestępstwem

Kupując rower, kosiarkę, elektronarzędzia czy też inne przedmioty po niezwykle okazyjnej cenie pamiętajmy o zagrożeniach. Może bowiem okazać się, że nie tylko wspieramy paserstwo, ale i sami najczęściej stajemy się paserami. Paserem jest nie tylko kupujący kradzione przedmioty, ale także osoba, która takie przedmioty ukrywa bądź pomaga w ich sprzedaży. Warto pamiętać, że poszukując przedmiotów po zbyt okazyjnych cenach możemy narazić się na odpowiedzialność karną. Paserstwo zagrożone jest karą do nawet 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu