: 366435
Ostatnie komunikaty

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu

ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G

59-900 Zgorzelec

tel. 75 6494200 (dyżurny)

adres e-mail: dyzurny@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

75 6494215 (recepcja)

e-mail: kpp@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Zgorzelec...
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki

Apel o rozwagę nad wodą

Upalne dni będą sprzyjały wypoczynkowi nad wodą. Przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i rozsądku. Pamiętajmy więc, aby szukając ochłody w wodzie nie próbować swoich sił w rzekach i jeziorach, czyli tam, gdzie mogą występować wiry, prądy, nierówne dno, roślinność.

więcej »»
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
01.07.2015 r.

Planujesz wyjazd? Zabezpiecz swoje mieszkanie!

Okres wakacyjny to czas urlopów i wypoczynku oraz bliższych i dalszych wyjazdów. Pamiętajmy, aby przed wyjazdem odpowiednio zabezpieczyć swoje mieszkanie.

więcej »»
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
30.06.2015 r.

Zaginął Lech Obstawski

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu i Posterunku Policji w Zawidowie prowadzą poszukiwania za zaginionym 44 - letnim Lechem Obstawskim. 5 czerwca bieżącego roku mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił.

więcej »»
Powiat zgorzelecki
27.06.2014r.

DROGIE DZIECI!

Z okazji rozpoczynających się wakacji, życzę Wam wszystkim pięknej pogody, dużo ciekawych przygód, niezapomnianych atrakcji a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku zarówno podczas wakacyjnych wyjazdów, jak i w domu. Przypominam Wam żebyście zawsze kierowały się zdrowym rozsądkiem, przestrzegały zasad właściwego zachowania, które Wam przekazałem i bezpiecznie powróciły do domów z wspaniałymi wspomnieniami! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym - POLMIŚ!

więcej »»
Powiat zgorzelecki
26.06.2015 r.

Bezpieczne wakacje

Nadchodzą kolejne wakacje. Bawimy się, korzystamy z akwenów wodnych, gór i innych atrakcji. Bardzo dużo podróżujemy, zmieniamy miejsca naszego wypoczynku. Jak zatem spędzić wakacje bezpiecznie, jak bezpiecznie podróżować, jak korzystać z wakacyjnych dobrodziejstw? Oto kilka rad.

więcej »»
Kraj
26.06.2015 r.

Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów

Ruszył Telefon Bezpieczeństwa dla turystów, który w tym roku został po raz pierwszy zintegrowany z Polskim Systemem Informacji Turystycznej. Od października do maja, w godzinach 8.00-18.00, a od 1 czerwca do 30 września, w godzinach 8.00-22.00, turyści zagraniczni będą mogli uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu