: 378910
Ostatnie komunikaty

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu

ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G

59-900 Zgorzelec

tel. 75 6494200 (dyżurny)

adres e-mail: dyzurny@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

75 6494215 (recepcja)

e-mail: kpp@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Zgorzelec...
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
02.10.2015r.

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu prowadzi nabór do służby. Nie zwlekaj! Złóż dokumenty! Wstąp w szeregi zgorzeleckich policjantów!

Policja to umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego. Rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły. Dokumenty można składać w Zespole Kadr i Szkolenia zgorzeleckiej komendy od poniedziałku do piątku (od 7:30 do 15:00)

więcej »»
Kraj

Kampania "Dopalacze kradną życie"

Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

więcej »»
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
07.10.2015 r.

„POSTAW NA ODBLASK”

Pieszy to najsłabszy uczestnik ruchu drogowego. W starciu z kilkanaście razy cięższym i szybszym pojazdem praktycznie nie ma szans. Policjanci zgorzeleckiej drogówki przeprowadzili działania pod nazwą "Postaw na odblask”, których celem jest ograniczenie ilości zdarzeń drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

więcej »»
Zgorzelec
01.12.2015 r.

Kolejny włamywacz w rękach zgorzeleckich policjantów

Zgorzeleccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna włamywał się do piwnic, garaży oraz pomieszczeń gospodarczych. Trafił do policyjnego aresztu.

więcej »»
Zgorzelec
01.12.2015 r.

Policjanci zabezpieczyli tytoń i papierosy bez akcyzy

Zgorzeleccy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o przestępstwa skarbowe. Posiadała duże ilości papierosów i tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 87 tysięcy sztuk papierosów i ponad 7 kg tytoniu. Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za tego typu czyn grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Bogatynia
30.11.2015 r.

Notoryczny włamywacz w rękach bogatyńskich policjantów

Bogatyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna włamywał się do sklepów, warsztatów naprawczych oraz samochodów. Trafił do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów.

więcej »»
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
30.11.2015 r.

Kierowali samochodami pod wpływem narkotyków i alkoholu

Policjanci zgorzeleckiej drogówki zatrzymali 5 kierujących samochodami osobowymi pod wpływem narkotyków oraz 6 pod wpływem alkoholu. Ponadto jeden z zatrzymanych dokonał kradzieży papierosów różnych marek o wartości ponad 2500 złotych. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

więcej »»
powiat
25.11.2015 r.

Zatrzymany za kradzież butli z gazem

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pieńsku zatrzymali 24 - latka, który dokonał kradzieży butli z gazem. Teraz podejrzany za swój czyn odpowie przed sądem.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu