: 368554
Ostatnie komunikaty

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu

ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G

59-900 Zgorzelec

tel. 75 6494200 (dyżurny)

adres e-mail: dyzurny@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

75 6494215 (recepcja)

e-mail: kpp@zgorzelec.wr.policja.gov.pl

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Zgorzelec...
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki

Apel o rozwagę nad wodą

Upalne dni będą sprzyjały wypoczynkowi nad wodą. Przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i rozsądku. Pamiętajmy więc, aby szukając ochłody w wodzie nie próbować swoich sił w rzekach i jeziorach, czyli tam, gdzie mogą występować wiry, prądy, nierówne dno, roślinność.

więcej »»
Zgorzelec, Powiat zgorzelecki
24.07.2015 r.

Uwaga!Niewybuchy

W ostatnim czasie zgorzeleccy policjanci otrzymują zgłoszenia odnalezienia czy to w kompleksie leśnym czy podczas prac polowych pocisków artyleryjskich pochodzących z okresu II wojny światowej. Należy mieć świadomość, że materiały wybuchowe stosowane w technice wojskowej w praktyce są całkowicie odporne na działanie warunków atmosferycznych i niezależnie od daty produkcji zachowują swe właściwości wybuchowe.

więcej »»
Zgorzelec
23.07.2015 r.

Uroczysta akademia z okazji Święta Policji

21 lipca 2015 roku w Europejskim Centrum Edukacyjno – Kulturalnym w Koźlicach odbyła się uroczysta akademia z okazji 96 rocznicy powołania Policji Państwowej. W uroczystościach uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Tomasz Miłkowski, przedstawiciele służb współpracujących z policją, władz samorządowych, duchowieństwa oraz największych pracodawców w powiecie zgorzeleckim, a także delegacje Policji zagranicznych z Czech i Niemiec. Na uroczystościach nie zabrakło również emerytów policyjnych, rodzin policjantów, a także mieszkańców Zgorzelca.

więcej »»
Kraj
16.07.2015 r.

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów

W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

więcej »»
Zgorzelec
15.07.2015 r.

Oszuści na A4

Samochód dobrej klasy z podniesioną maską, przy nim niezwykle ruchliwe postacie, sygnalizujące awarię pojazdu. Ale czy na pewno są to osoby, które potrzebują pomocy?

więcej »»
Kraj
14.07.2015 r.

Dopalacze zabijają

W ostatnich dniach na terenie Poznania i Katowic odnotowano kilkadziesiąt przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie tzw. dopalaczy. Jak się okazuje w innych miastach na terenie Polski również do szpitali trafiały osoby najprawdopodobniej po zażyciu nieznanych, groźnych dla życia substancji. Policjanci ostrzegają: producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu